Teachers (105)

Meet with Mokosi.lt teachers 👩‍🏫

From €0 to €100
From to
(37)

Violeta Raugalienė

Sveiki, esu matematikos ir informacinių technologijų mokytoja ekspertė. Mano darbo stažas 28 metai, dirbu su 5-8, 9-12 klasių mokiniais. 11-12 klasių mokinius ruošiu matematikos valstybiniam egzaminui. Turiu didelę patirtį mokant matematikos nuotoliniu būdu. Kiekvienos pamokos pabaigoje mokinys gaus pdf failą su pamokoje spręstais uždaviniais ir kita papildoma medžiaga. Pamokose naudoju įvairias IKT priemones, kurios pagilina mokinių žinias.

€16/ pam.
BOOK A LESSON
(34)

Gabija Ruplėnaitė

Sveiki, esu matematikos mokytoja Gabija Ruplėnaitė. Šiuo metu studijuoju VDU matematiką ir jos taikymą, taip pat gretutinėse studijose pedagogiką. Mokant man svarbiausia yra įkvėpti meilę mokymuisi. Matematika man – ne mechaniškai atliekami mintinai išmokti aritmetiniai veiksmai, o mokslas kuriame slypi kūrybiškumas ir kritinio mąstymo udgymas. Man svarbu, kad ugdymo procesas būtų modernus, įtraukiantis ir suteikiantis galimybę geriau pažinti save bei savo galimybes. Be savo studijų ir praktinės veiklos dalyvauju seminaruose ir konferencijose, taip plėsdama savo žinių ir patirties spektrą. Todėl labai noriu savo sukauptomis žiniomis pasidalintis su mokiniais. *Studentų nekonsultuoju.

€12/ pam.
BOOK A LESSON
(13)

Rokas Balčiūnas

[LT] Esu matematikos ir gamtos mokslų mokytojas, turiu 10 metų darbo mokykloje patirtį, dėstant matematiką, fiziką, IT, biologiją 7-12 kl. mokiniams. Esu kvalifikuotas IB DP programos mokytojas su 7 metų patirtimi, turiu Mathematics AA, Mathematics AI, Physics ir Biology sertifikatus. Puikiai vedu pamokas anglų kalba. Turiu 17 metų darbo individualiai patirtį, mokant matematikos, fizikos, biologijos, chemijos, gamtos ir žmogaus dalykų bei IB Mathematics, IB Physics ir IB Chemistry dalykų. Mokau individualiai, turiu savo metodiką, kaip surasti ir padėti mokiniui užpildyti spragas bei atrasti susidomėjimą dalyku. ------------- [EN] I have 10 years experience working in school teaching mathematics, physics, IT, biology for grade 7-12 students. I am qualified IBDP program teacher with 7 year experience and certificates for Mathematics AA, Mathematics AI, Physics and Biology. I deliver lessons in fluent English as well as Lithuanian. I have 17 year tutoring experience teaching mathematics, physics, chemistry, biology for grade 4-12 students and mathematics, physics and chemistry for IB DP students. While tutoring, I work with individual students using my methodology to expose the gaps and help students to bridge them also I am good at helping students to discover interest in the subject.

€30/ pam.
BOOK A LESSON
(12)

Agnė Vaičikauskytė

Sveiki! Aš - Agnė, Vilniaus universiteto matematikos bakalauro studentė. Man matematikos grožį išvysti pavyko dar iki mokyklos, tačiau puikiai žinau, kad tą taip greitai padaryti pavyksta ne kiekvienam. Tačiau su prie mokinio poreikių pritaikytu mokymu bei atitinkamu kiekiu pastangų, manau, galime pasiekti ne tik puikių rezultatų, bet ir atrasti meilę matematikai. Esu ypatingai kantri ir empatiška mokytoja, domiuosi psichologija (jos papildomai mokausi ir universitete). Matematikos mokau jau antrus metus ir kartu su mokiniais pavyko pasiekti puikių rezultatų.

€12/ pam.
BOOK A LESSON
(10)

Audronė Kondrotienė

Sveiki, esu Audronė, lietuvių kalbos mokytoja ekspertė, turinti 35 metų mokymo mokykloje patirtį. Dėstau 9-12 kl. mokiniams, ruošiu dešimtokus Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimui (PUPP) ir dvyliktokus Valstybiniam egzaminui. Nuo 2004m.esu Valstybinio gimtosios lietuvių kalbos brandos egzamino vertintoja ir žinau, ko reikia, kad Jūsų lūkesčiai, susiję su baigiamaisiais egzaminais, išsipildytų. Ateik ir kartu įveiksime visus sunkumus.

€30/ pam.
BOOK A LESSON
(9)

Edita Bitvinskaitė

Sveiki, esu fizikos mokytoja Edita Bitvinskaitė, turiu 26 metų darbo stažą. Padedu įveikti fizikos sunkumus 8-12 klasių moksleiviams, ruošiu egzaminui. Esu dirbusi su studentais, neturinčiais fizikos pagrindų, nes 11-12 klasėse nebuvo pasirinkę fizikos dalyko. Dirbu su Tarptautinio Bakalaureato (IBDP) programa.

€20/ pam.
BOOK A LESSON
(8)

Asta Jakutienė

Sveiki,esu chemijos mokytoja metodininkė.Dėstau 8 -12kl.mokiniams.Jau daug metų ruošiu dvyliktokus valstybiniams egzaminams.Turiu paruošusi daug užduočių,testų, sunkesnių įvairių tipų uždavinių.Taip pat dirbu ir su studentais.

€15/ pam.
BOOK A LESSON
(8)

Simona Butkutė

Sveiki, esu Simona Butkutė, Vilniaus universiteto, filosofijos fakulteto, pirmo kurso psichologijos studentė. Man yra 19 metų. Mokymo patirtis: mokykloje padėdavau bendraklasiams geriau įsisavinti informaciją, suvokti pamokos esmę. Lietuvių kalbos egzamine surinkau 94%. Turiu sukaupusi nemažai teorinės medžiagos ir užduočių.

€12/ pam.
BOOK A LESSON
(6)

Jolita Urlakienė

Sveiki, mokau mokinius chemijos jau 30 metų, dirbu privačioje Kauno gimnazijoje. Padedu mokytis chemijos 8 -12 klasių mokiniams, ruošiu chemijos brandos egzaminui, konkursams, olimpiadoms, testams. Mokymas individualus ir grupinis. Naudojama ilgus metus kurta ir tobulinta ruošimo egzaminams sistema. Lankant papildomas chemijos pamokas mokinių pasiekimai vidutiniškai pagerėja 1-2 balais per 1-2 mėnesius. Kviečiu prisijungti!

€20/ pam.
BOOK A LESSON
(6)

Renata Dudzinskienė

Sveiki, esu lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Renata. Dirbu 14 metų. Tikiu, kad taisyklingos rašybos ir skyrybos išmokti įmanoma 🤗Taikau įvairius mokymo ir mokymosi metodus, IKT naujoves. O kad mokymasis būtų smagus, nebijau pajuokauti ir pasmaikštauti 🤗

€15/ pam.
BOOK A LESSON
(6)

Danutė Balčiūnienė

Sveiki, esu lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja jau 35 metai. Galiu padėti mokiniams sustiprinti žinias, pasiruošti egzaminams.

€15/ pam.
BOOK A LESSON
(5)

Gintarė Tytmonienė

Sveiki, esu istorijos mokytoja-metodininkė Gintarė Tytmonienė. Istoriją dėstau 13 metų. Patirties turiu mokydama 5-12-tų klasių mokinius. Esu sukaupusi daug mokomosios medžiagos. Galiu padėti pasiruošti atsiskaitymui, egzaminui ar atlikti namų darbus, išsiaiškinti nesuprantamas karikatūras, rašytinius šaltinius ir žemėlapius. Galbūt reikia pagalbos atrinkti teisingai informaciją iš medžiagos gausos, atpažinti ir kritiškai vertinti video medžiagą ar tiesiog smalsu analizuoti, vertinti asmenybes, atradimus, įvykius ir filmus istoriniu kontekstu. Kai istoriją mokytis pasidaro įdomu, ją lengva ir suprasti :) Kviečiu prisijungti į mano pamokas :)

€10/ pam.
BOOK A LESSON
(4)

Justina Karčiauskaitė

Sveiki, aš esu biologijos mokytoja Justina. Esu suinteresuota ugdyti 9-12 klasių gimnazistus, nes su jais turiu daugiausia patirties. Esu baigusi biologijos ir genetikos bakalauro studijas, įgijusi pedagogės kvalifikaciją. Turiu įvairiausių testų bei užduočių žinių patikrinimui! Biologijos VBE išlaikiau 94%. Noriu susipažinti su naujais mokiniais ir savo žinias perduoti Jiems!

€15/ pam.
BOOK A LESSON
(5)

Gabrielė Makarevičiūtė

Sveiki! Esu Gabrielė, studijuoju Oksfordo universitete Didžiojoje Britanijoje. Korepetitore dirbu nuo 2018-ųjų, esu mokiusi ir ikimokyklinio amžiaus vaikus, norinčius išmokti skaityti, ir suaugusiuosius, siekiančius kalbėti bei rašyti taisyklingai. Žinau, kaip pateikti medžiagą konkrečiai, įdomiai ir sistemingai. Sėkmingai ruošiu mokinius stojamiesiems egzaminams į gimnaziją, padedu ruoštis viešajam kalbėjimui bei VBE rašiniui. Lietuvių kalbos mokau ir užsieniečius. Taip pat mokau anglų bei prancūzų kalbų.

€18/ pam.
BOOK A LESSON
(3)

Kristina Zubrickaitė

Sveiki, aš esu matematikos dalyko korepetitorė Kristina ir šia veikla užsiimu jau 3 metus. Mano moto - ieškokime geriausio sprendimo įveikti visus sunkumus. Pagrinde mokau 7-10 klasės mokinius, bet tikiu, jog galiu padėti tiek jaunesniems, tiek vyresniems moksleiviams. Pirmosios pamokos metu susipažindami ieškosime, kokiose matematikos srityse kyla problemos, tam specialiai paruošiu atitinkamo lygio testus. Aš labai noriu jums padėti mokytis matematikos, ir labai džiaugsiuosi, jei jūs manim pasitikėsite šioje mokslo kelionėje :) iki!

€13/ pam.
BOOK A LESSON
(3)

Povilas Mikalauskas

Esu Povilas Mikalauskas, baigiamųjų kursų istorijos studentas. Istorijos VBE surinkau maksimalų balų skaičių, esu pelnęs prizinių vietų istorijos olimpiadose. Turiu 1,5 metų mokytojo patirties pagrindinėje mokykloje, mokant 5-10 klasių moksleivius kontaktiniu ir nuotoliniu būdu. Galiu Tau padėti įdomiai suprasti istoriją ir pasiruošti istorijos atsiskaitymams, kontroliniams bei egzaminams :)

€10/ pam.
BOOK A LESSON
(2)

Algimantė Kulikauskienė

Sveiki, aš esu matematikos mokytoja - metodininkė Algimantė Kulikauskienė. Patirties turiu mokydama mokinius nuo 5 iki 12 klasės. Skatinu mokinius mokytis savarankiškai.

€25/ pam.
BOOK A LESSON
(2)

Vaida Juškevičienė

Sveiki. Esu matematikos ir informacinių technologijų mokytoja Vaida Juškevičienė. Patirties turiu mokydama nuo 5 iki 12-ų klasių mokinius. Pamokose dažnai naudoju vaizdinę medžiagą ir IKT priemones. Visada stengiuosi stiprinti mokinio motyvaciją mokytis.

€25/ pam.
BOOK A LESSON
(2)

Rugilė Jonušaitė

Labas! Esu kvalifikuota anglų kalbos mokytoja, pasirengusi padėti užpildyti spragas, pasiruošti egzaminui ar patobulinti bendrus anglų kalbos įgūdžius. Kartu tai padaryti lengviau, tad susisiekime :) Daugiau apie mane: > Tarptautinis TEFL (Teaching English as a Foreign Language) sertifikatas > Baigiau studijas JK > Patirtis dirbant su įvairaus amžiaus grupėmis > 100 iš anglų k. valstybinio brandos egzamino > Turiu ruošimo IELTS egzaminui sertifikatą

€15/ pam.
BOOK A LESSON
(2)

Arnas Matulaitis

Sveiki, esu Oksfordo universiteto 3 kurso studentas - Arnas Matulaitis:) Mokiausi Vilniaus licėjuje ir būdamas mokykloje dalyvaudavau įvairiose respublikinėse olimpiadose, kuriose laimėjau prizines vietas. Mokykloje jaunesniems mokiniams vesdavau papildomus užsiėmimus ir ruošdavau olimpiadoms, mokiau nestandartinių uždavinių sprendimų ir jų logikos. Daug metų padedu mokiniams ruošti namų darbus, paaiškinu temas nuo pagrindų ir keletą būdų kaip suprasti apie ką kalbama, kodėl ir kur tai naudinga, galiu aptarti ir temų istorinį atsiradimą. Manau lengvai rasime bendrą kalbą ir galėsiu Jums padėti pasiruošti atsiskaitymams ar egzaminams!:)

€20/ pam.
BOOK A LESSON
(2)

Nina Steponavičienė

Sveiki, esu matematikos, fizikos ir informacinių technologijų mokytoja metodininkė. Mano darbo stažas 39 metai, dirbu su 5-8, 9-12 klasių mokiniais. 10 klasės mokinius ruošiu PUPP, o 11-12 klasių mokinius ruošiu matematikos ir fizikos valstybiniam egzaminui. IT srityje padėsiu su WORD, Excel, Power Point ir programavimo pradmenimis (taip pat filmų, pristatymų kūrimas, naudojant kitokios programos). Turiu didelę patirtį mokant nuotoliniu būdu. Taip pat dirbu ir su studentais (daug metų padėdavau spręsti kontrolinius ir laboratorinius darbus, ruoštis egzaminams). Kiekvienos pamokos pabaigoje mokinys gaus pdf arba kitokio formato failą su pamokoje spręstais uždaviniais ir kita papildoma medžiaga. Pamokose naudoju įvairias IKT priemones, kurios pagilina mokinių žinias. Busiu laiminga, jeigu galėsiu jums padėti 

€20/ pam.
BOOK A LESSON
(2)

Paulius Vilnius

Sveiki, Esu Vilnius Tech studentas Paulius, mokausi inžinerijos srityje. Mokykloje dalyvaudavau anglų k. bei fizikos olimpiadose, padėdavau mokytis bendraklasiams, taip pat iš anglų k. VBE esu gavęs 100. Todėl per metus turiu sukaupęs žinių kaip taisyklingai bei efektyviai ruoštis atsiskaitymams. Norėčiau šiomis žiniomis pasidalint su jumis;)

€10/ pam.
BOOK A LESSON
(1)

Juozas Purtokas

Sveiki, aš esu VDU humintarinių mokslo fakulteto studentas Juozas Purtokas. Galiu padėti gilinti žinias anglų kalboje, prisitaikyti prie mokinio lygio ir pageidaujamų mokymosi metodų, taip pat padėti pasiruošti egzaminui, klausymo, skaitymo, esė rašymo užduotims. Šiuo metu studijuoju prancūzų k. VDU. , iš neseniai laikyto VBE anglų k. egzamino gavau 96 balus, todėl manau kad turiu visas reikiamas žinias ir šviežią asmeninę patirtį padėti mokiniams išmokti kalbėti ir suprasti angliškai, bei pasiruošti egzaminui.

€15/ pam.
BOOK A LESSON
(1)

Aldona Žiliukienė

Sveiki, esu matematikos ir informatikos mokytoja, dirbu gimnazijoje jau 34 metus, naudoju pamokose įvairias IKT. Savo žinių bagažą ir kompetencijas pildau dalyvaudama įvairiuose seminaruose, mokymuose.

€10/ pam.
BOOK A LESSON
(1)

Laura Gatavynaitė

Sveiki, esu informacinių technologijų mokytoja, VBE ruošiu 5 metus. Taip pat pededu su bendrąja informatika. Jaunesniesiams suteikiu stiprius programavimo ir jo logikos pagrindus, kuriant vaizdo žaidimus ir animacijas, bei internetinius tinklapius.

€20/ pam.
BOOK A LESSON
(1)

Rita Karpavičienė

Sveiki, aš esu biologijos mokytoja- metodininkė. Mokau vaikus nuo 5 klasės iki 12 -os.Ruošiu dvyliktokus egzaminams. Man patinka metodų įvairovė, refleksijos pamokos pradžioje ir pabaigoje. Mėgstu kurti įvairias užduotis.

€15/ pam.
BOOK A LESSON
(1)

Irmantė Jakimčikė

Sveiki, esu anglų kalbos vyr. mokytoja Irmantė Jakimčikė iš Vilniaus. Anglų kalbos mokau jau daugiau nei 18 metų. Šiuo metu dirbu gimnazijoje su 5-12 klasėmis bei vedu privačias pamokas tiek mokiniams tiek suaugusiems. Esu dirbusi kalbų mokyklose ( dažniausiai su suaugusiais nuo false-beginner iki upper-intermediate lygio). Mėgstu įvairiapusį mokymą(si), tad stengiuosi mokymui/dėstymui rinktis medžiagą ir metodus iš įvairių šaltinių (tinklapiai, webinarai, seminarai, metodinės knygos, vadovėliai). Visada tikėjau, jog kalbos mokymas(is) turi būti kartu ir smagus laiko leidimas, nesukeliantis streso ir neigiamų emocijų. Visada stengiuosi išsiaiškinti mokinio/studento poreikius ir pritaikyti medžiagą pagal mokinio mokymosi ar išmokimo lygį, pomėgius. 2020 metais iš 12 mokinių gimnazijoje laikę anglų k. VBE, 3 gavo 100 balų, visi kiti nuo 79-99 balų. 2021 metais privati mokinė surinko maksimumą iš 10-os klasės lygio nustatymo testo ir žodžiu dalies. Jei nori tobulėti, prisijunk ir tu:)

€20/ pam.
BOOK A LESSON
(1)

Alesya Zhukova

Esu rusų kalbos mokytoja su daugiamete patirtimi ir šiuolaikišku požiūriu į mokymosi procesą. Besimokantieji ne tik pasiekia įspūdingus rezultatus, bet tuo pačiu praleidžia laiką įdomiai ir linksmai! Mano vertybės: Atsakomybė. Aš vertinau Jūsų pasitikėjimą! Sąžiningumas. Mano sąžiningumas - mano reputacija. Individualus požiūris į mokinį. Jūs visada gausite atgalinį ryšį. Kūrybiškumas. Mokymasis - tai kūryba!

€17/ pam.
BOOK A LESSON
(1)

Laimina Naujokienė

Esu matematikos mokytoja - metodininkė Laimina Naujokienė. Patirties turiu mokydama mokinius nuo 5 iki 12 klasės. 14 metų taisau VBE. Parašiau ,,Matematikos diktantai 5-10 klasei" knygą. Suprantu kiekvieno mokinio nerimą susiduriant su matematiniais sunkumais ir galiu padėti juos įveikti.

€30/ pam.
BOOK A LESSON
(1)

Dovilė Bakonytė

Sveiki, esu specialiosios pedagogikos ir logopedijos 3 kurso studentė. Su mielu noru padėčiau mokiniams, turintiems sunkumų, išmokti tarti ar diferencijuoti garsus, ugdyti kalbinį suvokimą.

€8/ pam.
BOOK A LESSON
(1)

Stela Sankovska

Sveiki,esu rusų ir vokiečių kalbų vyr.mokytoja,dėstymo patirtis -25 m.Padedu pasiruošti valstybinėms egzaminams (rusų,vokiečių k.) -ypač kalbėjimo bei rašymo dalims.Padedu šalinti mokymosi spragas pvz. gramatikos srityje,atlikti namų darbus,pasiruošti atsiskaitymams.

€10/ pam.
BOOK A LESSON
(1)

Rasa Jonaitienė

Sveiki, aš esu informacinių technologijų mokytoja metodininkė. Mokykloje dirbu virš 20 metų. Galiu konsultuoti ir mokyti 5-12 kl. mokinius, padėti pasirengti VBE. Turiu patirties taisant valstybinio IT egzamino darbus. Galiu mokyti suaugusius kompiuterinio raštingumo pagrindų (Word, Exel ir t.t.). Taip pat esu baigusi matematikos-fizikos pedagogiką, galiu konsultuoti 5-10 kl. mokinius matematikos klausimais.

€14/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Adomas Pakalnis

Dėstytojas - praktikas, siÅ«lo kokybiÅ¡kus mokymus :Individualius, nedidelėje grupėje, (nuotolinis ar gyvas mokymas). Mokymai įmonės darbuotojams. Visiems už protingą kainą. Kursantams iÅ¡ kitų miestų ar gyvenantiems užsienyje siÅ«lau nuotolinius kursus. Nuotoliniai mokymai grupėje. Naujiena! Mokymai mažoje 3-4 asmenų grupėje. Dirbsite tiesiogiai bendraujant su dėstytoju, atliksite daug praktinių užduočių! Visos siÅ«lomos mokymo programos : MS Excel pažengusiems(populiariausi!) MS Excel pradedantiems MS Office pažengusiems MS Office pradedantiems Office(MAC, 365) Efektyvus teksto tvarkymas( MS Word) Pažangios pateikties kÅ«rimas (MS Powerpoint) Duomenų bazės (MS Access) Tinklalapių kÅ«rimo pagrindai –Turinio valdymo sistemos(wordpress) Tinklalapių kÅ«rimo pagrindai- html, css, php, mysql Galimos individualios konsultacijos verslui Konsultacijos studentams raÅ¡to darbų ir praktiniais klausimais. Kursų laikas-ryte, dienos metu, po darbo, savaitgaliais. Suteikiama mokymosi medžiaga Dirbu pagal individualią veiklą. IÅ¡raÅ¡au sąskaitas Kursų kaina sutartinė, ženkliai pigiau nei mokantis įmonėje! Kontaktai : Telefonas: 861030338 Adomas Elektroninis paÅ¡tas :[email protected]

€20/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Vita Dubinskaitė Ragauskienė

Sveiki, esu vyresnioji pradinių klasių mokytoja Vita. Esu sukaupusi didelę patirtį dirbant su gabaisiais mokiniais, didelį dėmesį skiriu ir sunkiau dirbantiems mokiniams. Šiemet dirbu su pirmokais. Visuose dalykuose taikau STEAM metodiką, kas pirmokėliui padeda geriau įsisavinti dėstomą dalyką. Dirbu antradieniais ir ketvirtadieniais.

€20/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Rima Čerauskienė

Sveik, esu specialioji pedagogė metodininkė, dirbu jau 27 metus su negale turinčiais vaikais. Esu sukaupusi daug metodinės, vaizdinės medžiagos, padedu mokinukams įsijunkyti į klasės veiklą.

€15/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Jelena Piliutinienė

Esu anglų kalbos dėstytoja, filologė. Taip pat rusų kalbos mokytoja. Mokau anglų (taip pat rusų, lietuvių) kalbų - individualiai, intensyviai, nebrangiai, nuo pradmenų iki visiškos naudojimo laisvės. Pagrindinis dėmesys skiriamas šnekamajai kalbai, kalbėjimo įgūdžių formavimui. Taip pat išsamiai studijuojami ir kiti aspektai. Dirbu su visų amžiaus grupių žmonėmis. Paprastai, suprantamai, išsamiai išaiškinu gramatines struktūras, skiriu didelį dėmesį įvairių užduočių atlikimui. Dėstau, atsižvelgdamas į kiekvieno mokinio poreikius.

€25/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Rasa Pečiulienė

Sveiki, esu pradinių klasių mokytoja metodininkė Rasa Pečiulienė. Turiu ilgametę patirtį mokant įvairių gebėjimų mokinius. Siekdama sudaryti prielaidas kūrybiškam ir rezultatyviam mokinių mokymuisi, taikau aktyviuosius ir inovatyvius mokymo metodus. Kviečiu prisijungti ir pagilinti savo žinias.

€20/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Sonata Labanauskienė

Sveiki, esu logopedė, dirbanti 16 metų gimnazijoje su įvairaus amžiaus vaikais.

€20/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Laima Petkevičienė

Sveiki, esu biologijos mokytoja. Ja dirbu 4 metus. Daugiausiai patirties turiu dirbant su 7-10 klasėmis, bet galiu padėti ir vyresniems mokiniams. Pamokose naudoju vaizdines medžiagas bei įvairias pateiktis. Esu sukūrusi tesus įvairioms temoms. Kviečiu prisijungti prie mano pamokos ir išspręsti kilusias problemas biologijos pamokose 😉

€10/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Giedrė Sudniutė

Esu Informatikos mokytoja iš Aukštaitijos. IT mokau 1-4 kl. (9-12 kl.) gimnazistus. Taip pat esu Saugesnio interneto ambasadorė bei ambasadorių lektorė; Scientix mokytoja, EU Code Week mokytoja. Nuolat domiuosi įvairiomis IKMT naujienomis (ypač internetinėmis (OnLine)).

€10/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Laima Dijokienė

Sveiki. Aš esu matematikos mokytoja metodininkė. Noriu padėti išmokti matematikos 5-8 kl. mokiniams.

€12/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Dovilė Arlikevičiūtė

Sveiki, esu anglų ir ispanų kalbų mokytoja. Esu kūrybiška, atkakli ir visada ieškau naujovių, kurios pagelbėtų mokiniams įsisavinti naujas žinias 🌻

€15/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Grigas Sakalis

Sveiki, esu Grigas. 2019 metais baigiau Vilniaus universiteto Istorijos fakultetą, įgijau bakalauro laipsnį. Po metų įgijau pedagogo kvalifikaciją Vilniaus universitete. Manau, kad istoriją galima pažinti ne tik iš vadovėlio ar nagrinėjant šaltinius – tam taip pat gali pasitarnauti kad ir filmai ar diskusija. Istorija, tai mokslas ugdantis ne tik pilietinį sąmoningumą ar pagarbą praeities herojams, bet ir pagarbą vienas kito nuomonei esant įvairiems ginčytiniems klausimams. Jeigu išgirdus žodį istorija, pirma mintis, kuri šauna į galvą yra datos, reiškia laikas istoriją pabandyti pažinti kitaip. Kviečiu tai daryti kartu.

€10/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Virgita Burneikaitė

Sveiki, esu Virgita, biologijos mokytoja. Mokytoja dirbu ir savo darbą myliu jau 6 metus, tad tikrai padėsiu pamilti biologiją ir jums. 😉 Savo pamokose naudoju daug vaizdinės medžiagos, nes be jos biologiją tiesiog labai sunku įsivaizduoti. Kviečiu kartu su manimi atrasti biologijos paslaptis! 😊

€15/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Jūratė Dubickė

Sveiki visi. Esu rusų kalbos vyresnioji mokytoja. Vaikus mokinu jau 32 metai. Manau, kad kiekviena kalba,kurią žmogus moka, tarsi drabužis jam. Vadinasi, kuo daugiau kalbų moki, tuo puošniau gali apsirengti ir atrodyti. Mokinu su meile, atsidavimu, įsiklausydama į mokinio poreikius. Šiuolaikinis pasaulis neįsivaizduojamas be informacinių technologijų, todėl nuolat mokausi, tobulinu šios srities žinias ir įgūdžius, taikau juos savo darbe. Kiekvienas esam sociali asmenybė, kuriai reikia kitų žmonių palaikymo, supratimo, empatijos ir t.t. Turiu pakankamai žinių ir socialinių įgūdžių patarti įvairiais socialinio bendravimo klausimais ( VDU Švietimo akademijoje studijuoju socialinę pedagogiką). Man svarbu klausyti ir girdėti, žiūrėti ir matyti...

€10/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Paulius Sungaila

Šiuolaikiškos biologijos pamokos 9-12 kl. mokiniams bei eksternams, siekiantiems aukščiausių rezultatų iš biologijos egzamino, kontrolinių ar olimpiadų. Kuo šios pamokos išskirtinės: pamokose einamos ne tik teorinės temos - darbas dažnai koncentruojamas į esminius aspektus, kaip reikia ruoštis egzaminui - nagrinėjamos klausimų kartojimosi egzaminuose tendencijos, atskleidžiamos vertinimo sistemos spragos, aiškinamasi, kokioms užduotims reikia reikia skirti daugiausiai dėmesio, išdėstomos klausimų suvokimo ir atsakinėjimo į juos technikos. Taip pat pateikiamos mokymosi metodikos, dažniausių klaidų analizės ir tikėtinų užduočių pavyzdžiai. Pamokose pasitelkiami inovatyvūs mokymo metodai, naudojamas interaktyvus bei daugiaplatformis mokymasis, ugdomos gamtamokslinės kompetencijos, pristatomi naujausi gyvybės mokslų pasiekimai. Taip pat pamokų metų mokiniai, pasitelkdami skirtingas technologijas, gali tiesiogiai stebėti įvairius biosferoje vykstančius procesus nuo molekulės iki viso organizmo lygmens. Pamokose taip pat naudojamos įvairios, daugybę tarptautinių apdovanojimų pelniusios animacijos ir paveikslai, sukurti geriausių grafikos dizainerių. Kiekvienas biologinis procesas nebėra tik įsivaizduojamas – jis yra patiriamas ir išgyvenamas! Pamokų metų mokiniai ugdomi ne tik suvokti įvairius gyvybės mokslų dėsningumus pristatant įvairias temas tradiciniu pasakojimo būdu. Didelis dėmesys yra skiriamas plėtojant įgytų žinių pritaikymą. Mokiniai ugdomi kūrybiškai spręsti biologines problemas, kritiškai mąstyti bei reikšti argumentuotą nuomonę. Pamokų metų mokiniams yra pateikiami naujausi moksliniai atradimai: nuo genomo redagavimo iki sintetinių organizmų sukūrimo. Tokiu būdu mokiniai yra skatinami vertinti biologijos mokslo atradimų reikšmę, diskutuoti, todėl išauga mokinių motyvaciją mokytis ir susidomėjimas gamtos mokslais. Kodėl verta rinktis mane: daug metų ruošiuosi bei dalyvauju biologijos olimpiadose ir konkursuose, individualiai gilinu žinias bei gebėjimus. Esu nuodugniai išnagrinėjęs visus valstybinius biologijos brandos egzaminus. Iš valstybinio egzamino gavau 100 balų. Mokymo patirtis įgyta vedant daugiau nei 5000 pamokų keliems šimtams mokinių. Vilniaus universitete įgijau molekulinės biologijos bakalauro laipsnį ir gyvybės mokslų magistro laipsnį. Taip pat Vilniaus universitete įgijau profesinę pedagogo kvalifikacija. 5 metus dirbau Gyvybės mokslų centre įsikūrusiam Biochemijos institute, kur atradau 4 naujus virusus. Iš viso turiu sukaupęs 8 metų mokymo patirtį. 2020 m. buvau išrinktas išrinktas kaip vienas geriausių Lietuvos mokytojų Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos bei Delfi portalo organizuotame projekte „Ačiū už pamokas"! Aktyviai užsiimu naujausių gyvybės mokslų pasiekimų sklaida bei dalyvauju įvairiose mokslinėse bei švietimo konferencijose, per kurias plečiu savo kompetencijas, atnaujinu žinias, dalinuosi patirtimi įvairiose kūrybinėse dirbtuvėse. Taip pat palaikau glaudų ryšį su akademine bendruomene. Mokinių pasiekimai: nuo 2016 metų buvusių mokinių gautų rezultatų vidurkis iš biologijos egzamino siekia 90 balų. 2021 m. mokinių gautų rezultatų vidurkis iš biologijos egzamino siekia net 95 balus!

€30/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Dalia Zibalienė

Sveiki, esu istorijos mokytoja metodininkė, turiu 35 metų patirtį dirbant su 9-12 klasių mokiniais. Kasmet mokinius ruošiu istorijos valstybiniam egzaminui, istorijos olimpiadai, įvairiems konkursams, protų mūšiams. Esu sukaupusi daug mokomosios medžiagos - testų, istorijos šaltinio, žemėlapio, karikatūrų nagrinėjimo užduočių. Pamoką galiu pravesti be išankstinio pasiruošimo. Rašau ir dalyvauju įvairaus lygmens projektuose.

€15/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Laura Charbakaitė

Sveiki, esu Laura Charbakaitė, 3 kurso pedagogikos studentė, mokykloje dirbu geografijos ir istorijos mokytoja. Nuo pat mažens jaučiau didelį džiaugsmą mokydama kitus ir jiems padėdama. Savo darbą siekiant aukščiausių mokinio rezultatų visuomet stengiuosi atlikti kaip įmanoma geriau. Galiu padėti pasiruošti įvairiems atsiskaitymams (savarankiškiems ir kontroliniams darbams), egzaminams ar tiesiog pagilinti žinias tam tikrose temose.

€7/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Viltė Vaicikevičiūtė

Sveiki visi, esu IV gimnazijos klasės mokinė Viltė. Esu pasiruošusi padėti visiems 5-8 klasių mokiniams susidraugauti su biologija! Kartu ieškosime atsakymų į jums rūpimus ir neaiškius klausimus. Padėsiu geriau suprasti sudėtingas biologijos temas. Man svarbu, kad po pamokos mokinių klausimai būtų atsakyti, o pamoka – suprasta. Stengsiuosi susieti mokiniui įdomias veiklas su mokomuoju dalyku :) Spręsime testus, ruošimės atsiskaitymams ir mokysimės apie gyvąją gamtą!

€8/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Ugnė Virvičiūtė

Sveiki, esu būsima istorijos mokytoja Ugnė. Šiuo metu mokausi 2 kurse ir padeda mokiniams ruoštis istorijos VBE. Dėstau tik 9-12 klasių mokiniams. Iš istorijos egzamino gavau 100, todėl stengiuosi šias sukauptas žinias perduoti vėlesnių klasių mokiniams. Ypač stengiuosi ugdyti analitinį istorinį mąstymą, kuris padeda spręsti istorinius šaltinius. Padedu ruoštis atsiskaitymams.

€10/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Karina Krošilovaitė

Sveiki, aš esu Karina Krošilovaitė, antro kurso geografijos ir istorijos mokomojo dalyko pedagogikos studentė Vytauto Didžiojo universitete. Turiu patirties privačiai mokydama 11-12 klasės mokinius ir ruošdama juos istorijos VBE. Taip pat esu susipažinusi su bendrosiomis geografijos ir istorijos ugdymo programomis, todėl galiu padėti ir 5-8 klasių mokiniams. Galiu padėti pasiruošti įvairiems testams, atlikti namų darbus, galiu mokyti nagrinėti istorijos šaltinius.

€7/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Gabrielė Rimkevičiūtė

Sveiki, esu geografijos mokytoja, studentė Gabrielė. Myliu savo darbą ir visus savo mokinius. Stengiuosi būtu inovatyvi, neatsilikti nuo mokinių ;)

€8/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Martynas Zaveckas

Sveiki, esu matematikos mokytojas-metodininkas. Specializuojuosi dirbdamas su gabiais mokiniais, ruošiu miesto ir respublikos olimpiadoms.

€30/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Marta Šantaraitė

Ciao! 🙂 Esu italų kalbos mokytoja, gyvenanti Italijoje. Mokau italų kalbos jau du metus ir teikiu pamokas privačiai nuotoliniu būdu. Be galo myliu italų kalbą ir ją pasirinkau studijuoti visai atsitiktinai daug apie tai negalvojus, tačiau ją labai įsimylėjau ir esu kiekvieną pamoką vis laimingesnė ir dėkingesnė už galimybę dalintis meile šiai kalbai su savo studentais ir naujais žmonėmis. Didelį dėmesį skiriu mokinių emocinei sveikatai ir labai nemėgstu atskirties „mokytojas“ „mokinys“, o stengiuosi tapti juos suprantanti draugė. Siūlau italų kalbos kursus, kuriuose.... ..... atrasite pagrindinius Italijos ir Lietuvos kultūrų skirtumus, kurie bus naudingi vykstant į Italiją ar bendraujant su italais (pavyzdžiui, ar žinojote, jog jeigu nusiaunate batus prieš įeinant į italo namus, galite būti palaikytas labai nemandagus žmogus?) ..... išmoksite italų kalbos pagrindus, naudingus susikalbėti paprastomis temomis (užsisakant patiekalą itališkam restorane, prisistatant arba tiesiog norint paklausti kelio Italijoje) ...... pažinsite geriau italų maisto gaminimo ypatybės ir italų virtuvę, kurią galėsite išbandyti patys namuose (pavyzdžiui, žinosite, kaip pasidaryti tikrai labai skanią itališką kavą ar pasigaminti Margaritos picą bei kokių ingredientų gaminant itališkus patiekalus geriau tarpusavyje nemaišyti) Jei pagaliau nusprendei nebeatidėlioti ir išmokti italų kalbos, aš Tavęs laukiu!

€15/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Pranas Remigijus Jaruševičius

Laba diena, Ruošiu mokinius valstybiniam egzaminui daugiau nei 40 metų. Manau, kad istorijoje svarbiausia yra suprasti įvykių visumą ir kontekstus bei pateikti žinias taip, kad mokinys jas suprastų ir įsimintų. Kviečiu visus abiturientus jungtis į mano istorijos užsiėmimus ir sėkmingai pasiruošti istorijos VBE.

€35/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Ilona Knyzelienė

Sveiki, aš esu matematikos mokytoja ekspertė Ilona Knyzelienė. Matematiką dėstau 36 metus. Patirties turiu mokydama 9-12 klasi mokinius. Esu matematikos vadovėlio "Tempus" 12 klasei bendraautorė. Kartu su kolegomis esame parengę uždavinynus mokiniams pasiruošti PUPP patikrai bei valstybiniams brandos egzaminams. Daug metų esu matematikos VBE vertintoja, todėl galiu mokiniams patarti, kaip pasiruošti ir sėkmingai išlaikyti matematikos brandos egzaminą. Mano patirtis suteikia galimybę dirbti su įvairių gebėjimų mokiniais ir padėti jiems pasiekti aukštesnių mokymosi rezultatų.

€25/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Matas Kandrotas

Sveiki, Mokiniai, esu lietuvių kalbos ir literatūros mokytojas Matas Kandrotas. Mokytoju dirbu jau ketverius metus ir mokau 5-12 klasių mokinius. Manau, kad mano stipriosios pusės yra nuoširdus ir betarpiškas bendravimas, šiuolaikiškumas, inovatyvių mokymo metodų taikymas, mąstymo ir kūrybiškumo ugdymas, gebėjimas dirbi nuosekliai ir sistemingai.

€20/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Agne Petrovskienė

Sveiki. Esu prancūzų kalbos dėstytoja Agnė. Prancūzų kalbos mokinu tiek paauglius, tiek suaugusius. Darbo patirtis - daugiau nei 16 metų.

€25/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Judita Tarasevičiūtė

Sveiki, Esu Judita, pradinio ugdymo pedagogikos studentė - šių studijų įkvėpta ir motyvuota dirbti su vaikais. Man galite patikėti ikimokyklinio ir pradinio amžiaus vaikus, žingeidžius ar tuos, kuriems sekasi šiek tiek sunkiau... 😊 Galime kartu mokytis skaičiuoti, skaityti, rašyti ar tiesiog ruošti namų darbus. 👀 Mieli tėveliai, jei dėl laiko ar elementarios motyvacijos stygiaus (po sunkios darbo dienos) Jums neišeina dirbti su vaikais papildomai namuose - susisiekite su manimi. 📞Mielai Jums pagelbėsiu ir skirsiu savo visą dėmesį ir meilę Jūsų vaikui! ❤️

€12/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Laura Charbakaitė

Esu geografijos mokytoja Laura, VDU geografijos ir istorijos pedagogikos studentė. Pamokose medžiagą stengiuosi pateikti paprastai, lengvai suprantamai ir įdomiai.

€10/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Martyna Jamantaitė

Esu Martyna, Vilniaus universitete įgyjau neurobiofizikos bakalauro laipsnį. Galiu padėti su biologija, fizika, chemija, matematika. Mokykloje dalyvaudavau biologijos olimpiadose, esu užėmusi prizinių vietų rajono mastu.

€15/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Aistė Kalvaitytė

Labas! Esu pradinio ugdymo studentė, Å¡iuo metu mokausi Vytauto Didžiojo Universitete. Nuo vaikystės svajoju tapti Å¡ios srities eksperte. Kas be ko, sau pastoviai keliu iÅ¡Å¡Å«kius dalykams, kurie nesiseka tobulai. Todėl laisvą laiką stengiuosi iÅ¡naudoti tinkamai(lankausi konferencijose, seminaruose). Mano siekis yra pasidalinti žiniomis su vaikais visose mokymosi kryptyse ir padėti, jei kas nors sekasi prasčiau ar norisi praplėsti savo žinias :). Jei turite klausimų galite drąsiai raÅ¡yti, mano paÅ¡tas [email protected]

€7/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Jurgita Magilevičiūtė

Sveiki, esu matematikos vyr. mokytoja. Darbo patirtis 19m. Dirbu su mokiniais nuo 5 iki 12 klasės.

€20/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Elžbieta Butkevičiūtė

Sveiki, esu pradinio ugdymo ir ankstyvosios užsienio kalbos mokymo studentė. Å iuo metu mokausi Vytauto Didžiojo universitete 1 kurse. Labai noriu įgauti patirties ir padėti mokiniams patobulinti žinias. Galiu pravesti pamokėles ir padėti su namų darbais. Taip pat jei turite klausimų ar pageidavimų, su manimi susisiekti galite el. paÅ¡tu: [email protected] arba facebook profilyje - Elžbieta ButkevičiÅ«tė :)

€8/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Rita Urbutienė

Sveiki, aš esu vyresnioji pradinių klasių mokytoja Rita Urbutienė. Mokytojos stažas 32 metai. Pamokose naudoju IKT, esu sukaupusi įvairios mokomosios medžiagos. Galiu padėti pradinių klasių mokiniams įveikti mokymosi sunkumus. Tikiu, kad dirbdami kartu galime pasiekti gerų rezultatų.

€10/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Viktorija Kavoliuniene

Hallo, esu vokiečių kalbos mokytoja Viktorija. Mokau įvairaus amžiaus mokinius bendrinės vokiečių kalbos. Taipogi mokau vokiečių kalbos medicinos srityje. #Deutsch #Medizin

€15/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Ina Karosevičienė

Sveiki, aš esu matematikos mokytoja - metodininkė Ina Karosevičienė, turiu patirties mokydama 9-12 klasių mokinius. Daugiausiai dirbu su baigiamųjų klasių moksleiviais, padedu pasiruošti egzaminams.

€25/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Mickutė Deimantė

Labas! Esu Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos 12 klasės moksleivė ir jau 2 metus mokau jaunesnius mokinius ir padedu jiems įsisavinti mokykloje išmoktą informaciją. Mokykloje pasiekiu itin aukštus rezultatus, tačiau mano mokymasis nesibaigia ties mokykla - savarankiškai mokausi programavimo, fizikos, kuriu grafinį dizainą ir iliustracijas, vasaromis savanoriauju vaikų dienos stovyklose, renginiuose, turiu YouthPass sertifikatą bei esu baigusi DofE programą! Anglų kalba yra viena mano stipriausių pusių, o kadangi pati mokausi mokykloje, žinau, kokios mokymosi sistemos veikia, kaip pagerinti savo kalbos suvokimą ir pasiekti aukštesnių rezultatų akademinėje aplinkoje 1-8 klasių mokiniams. Taip pat esu gerai susipažinusi su VBE ir IELTS egzaminų struktūromis, turiu sukaupusi daug mokomosios medžiagos, kuria dalinuosi su jaunesniais mokiniais. Kviečiu prisijungti prie savo pamokų ir esu įsitikinusi, kad nuosekliai dirbant kartu pasieksime gerų rezultatų!

€10/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Loreta Jukinienė

Sveiki, esu pradinių klasių mokytoja. Šiuo metu mokau antrokus. Esu sukaupusi 12 metų pedagoginę patirtį. Galiu padėti vaikams atliekant namų darbus. Taip pat gilinant tam tikros temos žinias. Kviečiu jungtis ir kartu aiškintis, suprasti, pažinti.

€12/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Lina Satkuviene

Sveiki. Esu pradinių klasių mokytoja metodininkė. Turiu ilgametę darbo patirtį. Myliu vaikus ir savo darbą su jais. Dirbu naudodama vadovėlius ,,Taip", ,,Riešutas", ,,Raktas". Savo darbe naudoju ir Edukos užduotis.

€10/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Neringa Butienė

Sveiki, esu pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, turinti 25 – erių metų patirtį. Šiuo metu mokau trečios klasės mokinius. Padedu mokiniams paruošti namų darbus, įtvirtinti žinias, išsiaiškinti spragas, pasiruošti testams. Pamokose naudoju IKT priemones. Kviečiu prisijungti ir pagilinti žinias.

€20/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Marina Vaitiekūnienė

Sveiki, esu anglų kalbos mokytoja metodininkė, stažas 25 metus. Šiuo metu dirbu su vaikais 2-10 kl. Džiaugiuosi, jei kam nors bus reikalinga ir naudinga mano pagalba.

€15/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Nijolė Brazdžiuvienė

Sveiki, esu lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Nijolė Brazdžiuvienė. Mokytoja dirbu daugiau kaip 30 metų. Paskutiniuosius dvejus metus dirbu pagrindinėje mokykloje. Pagrindinį dėmesį skiriu rašybos ir skyrybos pagrindų mokymui ir įtvirtinimui. Kalbos dalykų mokomės remdamiesi literatūros kūriniais, todėl nuolat nagrinėjame ir analizuojame, atliekame teksto skaitymo ir suvokimo užduotis. Minčių reiškimas žodžiu ir raštu - netsiejamas mokantis kalbos, todėl mokomės rašinio struktūros, minčių dėstymo nuoseklumo ir aiškumo. Manau, kad mokantis visi dalykai yra svarbūs ir reikalingi, tačiau nemokėti gimtosios kalbos yra didžiausia nepagarba sau, todėl kviečiu mokytis kartu ir įveikti sunkumus.

€18/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Daiva Pundziuviene

Sveiki! Anglų kalbos mokymo patirtis: 20 metų. Anglų kalbos mokymas bus pritaikytas pagal jūsų turimą anglų kalbos lygį, poreikius ir individualų mokymosi stilių, naudojant inovatyvius mokymo metodus. Mokytis galima individualiai ar grupėje, internetu ar gyvai, nuotoliniu ar mišriu būdu. Galiu vesti verslo anglų kalbos seminarus įmonėms ar CLIL ir daugiakalbės pedagogikos dirbtuves mokytojų grupėms. Moksleivius ir studentus kviečiu dalyvauti akademinės anglų kalbos dirbtuvėse, kurių metu patobulinsite akademinio rašymo gebėjimus, galbūt atsikratysite viešojo kalbėjimo baimės, išmoksite akademinės anglų kalbos žodžių, užpildysite gramatikos spragas.

€20/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Vanda Juozapavičienė

Sveiki, esu vyresnioji pradinių klasių mokytoja Vanda. Mokykloje dirbu 27 metus. Pamokose taikau įvairius mokymo ir mokymosi metodus, IKT priemones. Galiu padėti pradinių klasių mokiniams pagilinti žinias, įveikti mokymosi sunkumus, paaiškinti ir padėti atlikti namų darbus. Kviečiu jungtis ir mokytis kartu.

€10/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Silvija Dulinskaitė

Sveiki, šiuo metu esu antro kurso medicinos studijų programos studentė. Nuolatos mokausi naujų inovatyvių mokymosi būdų bei technikų, pati esu studentė, tad pačias geriausias mokymosi patirtis noriu perduoti ir jums!

€15/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Ignas Andriekus

Sveiki, esu Ignas Andriekus, Vilniaus universiteto, teisės fakulteto, pirmo kurso studentas. Man yra 19 metų. Pamilau istoriją būdamas jau penktoje klasėje, tad niekada nekildavo sunkumų, kai reikėdavo ilgiau pasedėti prie knygų ir išsiaiškinti sunkesnes temas. Turiu patirties mokydamas bendraklasius, esu ne vieną kartą dalivavęs istorijos olimpiadose. Mano tikslas yra, kad tu kaip ir aš pamiltum istoriją bei su mano pagalba perprastum jos subtilybes ir gautum aukščiausius balus.

€10/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Vaida Jakovlevienė

Sveiki, aš esu visų pirma mama ir žmogus kuris su šeima gryžome į savo brangiąją Lietuvą integruotis ir pradėti gyvenimą čia po 17 metų Didžiojoje Britanijoje. Kaip galiu padėti jums? Aš laisvu laiku mokau tiek suaugusius, tiek moksleivius kaip pagerinti anglų kalbos įgūdžius. Siūlau individualias nuotolines anglų kalbos pamokas tau patogiu metu. Todėl nesvarbu, kuriame pasaulio krašte esi, mokytis galime kartu. Jei tau reikia pagerinti anglų kalbėjimą, gramatiką, pasiruošti egzaminui ar testui, gauti geresnį darbą ar tiesiog praplėsti specifinį žodyną, visada gali kreiptis į mane laišku ar žinute. Vaikams pamokas padės paruošti mano trečiokas sūnus baigęs keturias klases Anglijoje ir klasėje vadinamas užkietėjusiu anglu :)

€14/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Stasė Staniulienė

Sveiki, esu Stasė Staniulienė, matematikos mokytoja metodininkė, turinti 35 metų mokymo mokykloje patirtį. Dėstau 5-12 kl. mokiniams. Skatinu mokinių motyvaciją ir norą pamilti matematiką. Pagelbėsiu 5-10 klasių mokiniams.

€30/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Vėjūnė Mačenskaitė

Kalbėjimo ir kalbos vertinimas. Sutrikimų identifikavimas. Artikuliacinės motorikos vertinimas ir lavinimas. Skaitymo, rašymo sutrikimų vertinimas, įveikimas. Garsų tarimo sutrikimų šalinimas.

€8/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Elinga Vidžiūtė

Sveiki, aš esu LCC tarptautinio unversiteto studentė Elinga Vidžiūtė. Galiu padėti sustiprinti anglų kalbos žinias, be problemų galiu prisitaikyti prie mokinio lygio ir prie jų mokimosi pageidavimų. Galiu padėti pasiruošti egzaminams, kontroliniams, suteikti pagalbos su namų darbais ir išaiškinti temas kurios yra nesuprantamos. Nesenai išlaikiau anglų kalbos egzaminus ir surinkau 85 balus ir stojant į tarptautinį universitetą turėjau laikyti keletą anglų kalbos egzaminų, kuriuos išlaikiau su aukštu įvertinimu. Manau, kad turiu reikiamas žinias ir sugebėjimus padėti pasiruošti ir sustiprinti anglų kalbos žinias, pasiruošti egzaminams/kontroliniams ir padėti suprasti neaiškias temas.

€10/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Agapi Keshishyan

I am Agapi, a student at LCC International University, who is full of positivity, enthusiasm, and unlimited energy. I love teaching and being taught. I am fluent in English and my TOEFL score is 92. I got accepted to 3 universities, participated in several contests, and won them. I participated in the following programs: 1. National Public Speaking competition-2021 2. ” Development prospects” project-2019-2020(business training) 3. Lit Strong Words Contest-2020- volunteer 4. Lit Strong Words Contest-2020- participant, winner 5. Lit Strong Words contest summer school-2019 6. National Poetry Recitation Contest-2019, the winner I have professional skills, such as communication, responsibility, teamwork, patience, time-management, self-motivation, motivation techniques. I love singing and listening to music. I have a sense of humor, and my lessons will never be boring, but rather interesting, informational, motivating, and full of positivity. Also, I can work with people of any age.

€10/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Gabrielė Ganžaitė

Sveiki, esu Japonologijos studijų 3 kurso studentė ir turiu patirties mokydama kalbos tiek individualiai, tiek grupėse.

€25/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Algirdas Raila

Sveiki, esu Vilniaus universiteto Japonologijos studijų absolventas. Japonų kalbos mokausi jau daugiau nei 6 metus. Vedu pamokas nuo pačių pagrindų, kurie apima gramatiką, žodyną, hieroglifus bei kitus su kalba susijusius dalykus. Turiu patirties mokydamas skirtingo amžiaus žmones. Kadangi pamokos vyksta individualiai, galiu prisitaikyti prie kiekvieno mokinio skirtingų mokymosi poreikių.

€22/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Patricia Popa

I was born and raised in Moldova, but currently, I am studying and living in Lithuania. English is one of my favorite languages because there are a lot of ways to learn it, like videos, movies, games, and so on. I took TOEFL and the SAT. According to my TOEFL result (118/120), my English language level is C1. I enjoy working with people and I participated in a program where I activated as a coach for the teams that were participating.

€10/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Ilona Tulabiene

Sveiki, esu matematikos ir fizikos mokytoja metodininkė. Mokykloje dirbu 14 metų ir manau, kad kiekvienas vaikas gali išmokti. Dažniausiai dirbu su 5-10 klasių mokiniais.

€15/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Aušra Naujokienė

Sveiki, esu matematikos vyresnioji mokytoja Aušra Naujokienė. Mokyktoja dirbu jau septynerius metus. Turiu patirties mokydama mokinius nuo penktos iki dešimtos klasės. Per šiuos metus sukaupta žinių, kaip prieiti prie kiekvieno mokinio, mokomosios medžiagos, norint pagilinti įvairių temų žinias, ir patirties, bandant perteikti sudėtingus dalykus paprasčiau ir suprantamiau :)

€15/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Erik Yeghinyan

Hello, I am Erik. I have been teaching English for more than 2 years, mostly to students aged 6 to 14. I will be willing to teach anyone, no matter their age. I am an open-minded person. I like to use engaging activities during my classes. I do not like it when my students get tired or exhausted during class. That is why I use an interesting way to help them learn something and be able to speak confidently. If you would like to learn English or improve your speaking skills, do not hesitate to choose me as your instructor. I'm looking forward to having a great journey;)

€10/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Eimantė Arbačiauskienė

Sveiki, aš lietuvių k. mokytoja Eimantė Arbačiauskienė. Nors patirties dar turiu ne daug (2 metai), tačiau noras tobulėti ir siekti geriausių rezultatų, patirties pridėjo daug. Esu įvairių mokymų ir konkursų vertintoja ir dalyvė. Taigi, prisijunk į mano pamokas ir tobulėjimo kartu.

€15/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Danielė Tumosaitė

Sveiki, esu anglų kalbos mokytoja Danielė Tumosaitė. Esu įvaldžiusi puikiai anglų kalbą. Baigiau LCC tarptautinį universitetą, kuris yra pilnai dėstomas anglų kalba. Taip pat dabar mokausi magistro programoje, kuri irgi yra dėstoma anglų kalba. Į pamoką žiūriu rimtai ir ją paruošių pagal mokinio poreikius.

€10/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Vaida Pituškienė

Sveiki, esu istorijos mokytoja ekspertė, turinti 25 metų darbo stažą. Dirbu gimnazijoje su 9- 12 klasių mokiniais bei MARK-o akademijoje, kurioje padedu suaugusiems pasiruošti istorijos VBE. Jau dešimtmetį esu istorijos VBE vertintoja. Labai myliu savo darbą ir man jis sekasi. :) Istorija yra be galo įdomus mokslas- kas mano kitaip, turėjo netinkamą susitikimą su šiuo dalyku, todėl siūlau pabandyti mokytis kitaip. :)

€25/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Dinara Mambetkazieva

Sveiki, aš esu prancūzų ir rusų kalbų dėstytoja Dinara. Mokinu prancūzų ir rusų kalbų paauglius ir suaugusiuosius. Paruošiu DELF egzaminui. Darbo patirtis daugiau nei 19 metų.

€25/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Kristina Juodeikienė

Sveiki, esu informacinių technologijų ir integruotų gamtos mokslų vyresnioji mokytoja Kristina Juodeikienė. Informacines technologijas dėstau 20 metų. Fiziką dėstau 20 metų. Esu sukaupusi daug mokomosios medžiagos, teoriją dėstau per praktinius pavyzdžius. Galiu be išankstinio pasiruošimo pravesti pamoką 5-8 klasėms. Vedu mokymus suaugusiems jau 19 metų. Mėgstu savo darbą, tad po pamokų vedu neformaliuosius užsiėmimus robotikos, steam bei programavimo. Kviečiu prisijungti į mano pamokas ir tikiu, kad kartu galime pasiekti puikių rezultatų.

€15/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Radvilė Damošiūtė

Pasimokom! Iveikime kalbėjimo baimę ir pasikelkime pažymį per mažiausiai 2 balus ✨ Ateik - pasiimk visas žinias kiek tik įmanoma - ištreniruok atmintį - atsipūsk ir mėgaukis rezultatais! Svarbiausia pasiimti ☝️

€15/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Gitana Kazimieraitienė

Geografija - klausimų ir atsakymų mokslas. Ji išmokstama per darbą, vaizduotę ir sąsajų struktūrą. Geografijos gali išmokti kiekvienas. Tikiu mokinio galiomis ir gebėjimu pasiimti informaciją, paverčiant ją geografiniu raštingumu. Mokau aiškiai, paprastai ir struktūruotai. Daug metų dirbu geografijos VBE vertintoja - ši patirtis padeda sėkmingai paruošti mokinius egzaminui.

€10/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Simona Mikalauskiene

Esu anglų kalbos mokytoja- metodininkė. Dirbu 20 metų su 5-12 klasės mokiniais gimnazijoje. Vedu privačias pamokas suaugusiems ir mokiniams. Mėgstu naujoves ir anglų kalbą;)

€20/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Rasuolė Karpejienė

Laba diena .Esu lietuvių kalbos ir literatūros vyr. mokytoja ,rusų kalbos ir literatūros mokytoja Rasuolė.Turiu didelę praktinio darbo patirtį,dirbau su visokio amžiaus vaikais ir suaugusiais.Jauniausias mokinys buvo 5m.,vyriausia mokinė-55m..Turiu labai daug patirties mokyti kitakalbius lietuvių kalbos,galiu pamokyti ir rusų k..Naudoju daug savo sukurtos ir surinktos mokymo medžiagos.Nuobodu per pamokas nebus.Laukiu mokinių!

€15/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Asta Akutaitiene

Sveiki, esu anglų k.mokytoja metodininkė, baigusi Vilniaus Universitetą, dirbusi gimnazijoje 30 metų su 9-12 kl.mokiniais. Nėra kam paaiškinti rytdienos pamokos? Nesupranti medžiagos? Trūksta įgūdžių? Kažkas neaišku? Rašyk man !

€15/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Sam Easley

Visiems tiems, kurie nori pagilinti ir patobulinti savo anglų k. žinias, siūlome online pamokas su amerikiečiu, kuris jums visapusiškai padės. Užsiėmimai skirti ne tik tiems, kurie nori įgauti pasitikėjimą savimi kalbant angliškai, bet ir tiems, kuriems reikalingas raštingumas anglų kalboje bei dalykinė anglų kalba. Skambinti tel. +37060381231.

€16/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Vigilija Žiūraitė

¡Hola! Esu ispanų kalbos dėstytoja Vigilija (arba Vigi:). Ispanų kalbos mokau jau devynerius metus, lygiai tiek pat laiko gyvenu tarp Lietuvos ir Ispanijos. Man teko studijuoti Alikantės ir Madrido Carlos III universitetuose bei dirbti privačiame sektoriuje įvairiuose Ispanijos miestuose. Šiuo metu taip pat rengiu daktaro disertaciją apie Ispanijos politines permainas, todėl mano pamokose galite tikėtis ir nemažai informacijos apie šios šalies kultūrą bei istoriją. Visų pirma išsiaiškinsime jūsų ispanų kalbos mokymosi tikslą, o tuomet mokysimės taip, kad būtų ne tik naudinga, bet ir įdomu. A1-B2 lygiai.

€30/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Ramunė Sveikytė

Sveiki! Padedu įdomiai ir greitai išmokti anglų kalbą. Pati 14 metų gyvenau, mokiausi ir dirbau JAV, tad puikiai pažįstu amerikiečių kultūrą ir papročius. Verteja dirbau Valstijose bei metus gyvendama Airijoje. Dėstau visų lygių (nuo pradinio iki advanced ) bendrinės ir dalykinės (Business English) anglų kalbos pamokas. Mokinu tiek individualiai, tiek įmones. Taip pat turiu mokymo patirties su vaikais bei moksleiviais. Siuo kovidiniu laikotrapiu mokinu internetu.

€16/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Rebecca Majitova

Hello, I am Rebecca - an English Teacher with 4+ years of teaching experience. Graduated with Bachelors program from LCC International University, an American-Style institution located in Klaipeda. I have been working in Marketing Department of LCC since 2019 and tutoring international students on the side. Through out the years I have gained valuable skills in teaching English to foreigners; such as public speaking, listening and note taking.

€12/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Algis Bitautas

Inovatyvios istorijos pamokos 5–12 klasių mokiniams siekiantiems aukščiausių rezultatų iš istorijos egzamino, kontrolinių ar patekimo į prestižines gimnazijas. Kuo šios pamokos išskirtinės? Pirma, jas veda edukologijos mokslų dr. Algis Bitautas, paskelbtas inovatyviausiu šalyje istorijos mokytoju, kurio pedagoginė patirtis 11 sezonų Vilniaus Licėjuje, paskaitos Vytauto Didžiojo universitete, progimnazijose ir t.t. Mano abiturientai, išlaikę istorijos egzaminą virš 90% , tvirtina, kad efektyviausia jiems buvo mokytis tada, kai buvo linksma. Antra, pamokose pateikiama ne tik mokymosi medžiaga .ppt skaidrėmis, tačiau gyvu pašnekesiu koncentruojamasi į esminius egzamino aspektus, kaip jam reikia ruoštis: užduočių kartojimosi egzaminuose tendencijos, aiškinamasi, kokioms užduotim ir šaltiniams reikia skirti daugiausiai dėmesio, taip pat pateikiama dažniausių klaidų ir tikėtinų užduočių pavyzdžiai. Trečia, kad būtų pasiektas maksimalus rezultatas - mokomės individualiai (1 mokinys). Eilinis mokytojas tik moko tave, geras mokytojas padeda suprasti, o geriausias mokytojas dar ir pademonstruoja pavyzdžiais kaip tai pritaikyti. Bet dar esti ir tokie mokytojai, kurie mus įkvepia visam likusiam gyvenimui, būtent tokia asmenybe aš ir noriu tapti. Susidomėjai ir nori išbandyti – rašyk ir išbandyk istoriją mokytis efektyviai ir įdomiai.

€20/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Rokas Rutkus

Sveiki, esu Rokas Rutkus, šiuo metu studijuoju Vilniaus Tech universitete bei esu sukaupęs 3 metų mokytojavimo patirtį. Šiektiek plačiau apie save: * Egzaminą laikiau 2020 metais, todėl puikiai prisimenu metodikas ir svarbiausius dalykus, kuriuos, manau, kad svarbu akcentuoti pamokų metu. (Egzaminai išlaikyti aukščiausiais balais). * Baigiau LJMM (Lietuvos jaunųjų matematikų mokyklą), taip pat dalyvaudavau įvairiose olimpiadose ir turnyruose, kuriuose sukaupta įvairiapusiška patirtis. * Šiuo metu prisidedu prie mokymo startuolio vykdomos veiklos ir kasdien mokiniams padedu įveikti matematinius iššūkius. * Mokinius konsultuoju ne tik pamokos metu. Esu pasiekiamas bet kuriuo paros metu ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Kuom išskirtinės mano pamokos? * Visada stengiuosi pirmiausia tapti draugais, o po to mokytis kartu. Tai padeda užtikrinti mokinio emocinį saugumą, lengvai galime diskutuoti, nebijoma užduoti klausimų. * Dirbant visų pirma yra iškeliama problema ir tik po to pateikiama pritaikyta teorinė medžiaga, o ne atvirkščiai. * Nesibaigiantys medžiagos ištekliai leidžia parinkti atitinkamo sunkumo uždavinius pagal mokinio lygį.------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Greitai radę bendrą kalbą - pasieksime netikėtų rezultatų! :)

€20/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Olegas Žukas

Sveiki, Turiu apie 20 metų patirtį dėstant matematiką ir korepetitoriaus patirtį. Esu baigęs daug psichologinio pobūdžio seminarų, esu komunikabilus, lankstus bendraujant su žmonėmis, su mokiniais lengvai randu bendrą kalbą. Atpažįstu bei nustatau mokymosi spragas. Laisvai kalbu lietuvių, rusų, lenkų ir vokiečių kalbomis. Mano mokiniai visuomet po pamokų su manim daro pažangą, jų balai kyla. Pagarbiai, Olegas Žukas

€20/ pam.
BOOK A LESSON